O NAS

 

30 lat doświadczenia

miliony przejechanych kilometrów

niezawodny sprzęt

wykwalifikowana kadra

profesjonalna obsługa klienta

Firma DAMPOL powstała w roku 1989, jej założycielem jest Czesław Krukowski, który od ponad 30 lat dba o jej rozwój i dobre imię.

Na przestrzeni lat firma wyspecjalizowała się w przewozie ładunków ponadnormatywnych.

Flotę stanowią głównie samochody ciężarowe marki VOLVO oraz naczepy typu mega, semi 3- i 4-osiowe z możliwością rozciągnięcia (przewozy ładunków do 21mb długości), naczepy niskopodwoziowe 2- i 3-osiowe a także zestawy: samochód ciężarowy z przyczepą niskopodwoziową, naczepy ze stojakami do przewozu elementów prefabrykowanych oraz specjalistyczne naczepy służące do przewozu nawet trzech samochodów ciężarowych naraz.

Przewozy konstrukcji stalowych, zbiorników, maszyn budowlanych, rolniczych a także części samolotów czy wiatraków nie stanowią dla nas problemu.

Transportujemy samochody ciężarowe, autobusy, naczepy, ale także stal w postaci blach i kształtowników, prefabrykaty betonowe, kontenery, fragmenty domów – czyli ładunki specjalistyczne wymagające nowoczesnego sprzętu oraz wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez lata pracy.

Wyspecjalizowana kadra pracowników spedycji i kierowców chętnie podejmuje wyzwania transportowe, których inne firmy się obawiają.